PEKÁRNA ŠILHEŘOVICE

O nás

Jsme rodinným podnikem, který byl založen roku 1992, se sídlem v Šilheřovicích na ulici Horní 321. Výrobní proces je založen v převážné míře na ruční produkci pekárenských výrobků. Není neznámou, že ručně vyráběné pečivo má ve finále odlišnou chuť od výrobků produkovaných masově na automatických linkách. Sortimentně jsme zaměřeni, což je dáno charakterem produkce, v převážné míře na pečivo speciální jako jsou svatební koláče, výrobky z listových a plundrových těst. V nabídce rovněž figuruje pestrá nabídka běžného pečiva a chleba. Jsme schopni se vypořádat i s netradičními individuálními požadavky našich zákazníků. V prostorách naší pekárny byl natáčen pořad ČT „Pod pokličkou“, věnovaný výrobě vánoček.
V poslední době se stále více zaměřujeme na výrobu pečiva podle tradičních, osvědčených receptur z dob, kdy potraviny u nás měly ještě vysokou kvalitativní úroveň. Jako jedni z mála výrobců ještě používáme ve výrobě čerstvá vejce.
S našimi výrobky se můžete setkat nejen na pultech našich firemních obchodů (viz seznam prodejen), ale i provozovnách externích odběratelů v Ostravě, Hlučíně, Bohumíně a Havířově. Mezi naše zákazníky patří mimo návštěvníků našich prodejen, kterých si velmi vážíme, také odběratelé z řad obchodníků, gastronomických zařízení , školních jídelen a nemocnic.
Budeme velmi poctěni, když se i Vy stanete našimi zákazníky.

© 2012 M&K Pekárna Šilheřovice | tel./fax.: 59 50 54 155 | e-mail: pekarnamk@atlas.cz | Autor: webkonzultant Radomír Panna